Tragiczny wypadek w Sopotni Wielkiej

W Sopotni Wielkiej, w powiecie żywieckim, w środę 7 czerwca, doszło do tragicznego wypadku podczas wycinki drzew. Niestety, w wyniku tego zdarzenia, 62-letni mężczyzna zginął.

Około godziny 11:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia, które miało miejsce na terenie leśnym. Według wstępnych ustaleń przekazanych przez asp. szt. Mirosławę Piątek, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu, mężczyzna prawdopodobnie został uderzony w głowę przez oderwany konar drzewa, co spowodowało jego śmierć.

Policjanci wciąż przebywają na miejscu wypadku i prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Obecne są również straż pożarna i ekipa pogotowia ratunkowego.

Na początku służby miały trudności z dotarciem do poszkodowanego, ponieważ wycinka drzew odbywała się w trudno dostępnym obszarze, głęboko w lesie.