Domek ,,Rentynówka” położony jest nad jeziorem Giłwa na Warmii i Mazurach w małej miejscowości Rentyny, niedaleko Gietrzwałdu. To spokojne i piękne miejsce z rodzinną atmosferą pomoże Ci naładować na nowo baterie na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Poznaj moc zalet i atrakcji oraz ofertę jedynej w swoim rodzaju Rentynówki.

Piękne tereny i atrakcyjne widoki

Rentynówka to raj dla miłośników natury, bowiem domek położony jest nad jeziorem Giłwa – w przepięknej okolicy pełnej stawów, polodowcowych pagórków oraz innych jezior – między innymi z pomostem, barem, plażą oraz możliwością wynajmu sprzętu wodnego. To miejsce idealne zarówno dla miłośników biernego relaksu jak i czynnego odpoczynku w formie sportu lub rekreacji. Domek na Warmii to także hektary terenów takich jak przepiękne lasy, gdzie można uprawiać nordic walking, jogging, a także organizować ciekawe wycieczki rowerowe oraz cudowna atrakcja i ogromne pole możliwości dla miłośników fotografii.

Niezwykła atmosfera i bogata oferta

Noclegi w Rentynie to apartamenty z niezwykłą, przytulną atmosferą, które stanowią idealne miejsce dla osób spragnionych chwili wytchnienia i spokoju w otoczeniu natury, czyli tak zwanego city break, a także dla osób, które chcą poczuć się w pełni swobodnie, bowiem domek na Mazurach ma do zaoferowania między innymi dużą przestrzeń (każdy apartament to prawie 100 metrów kwadratowych) z domowym ogródkiem oraz drewnianym tarasem z pięknym widokiem. A to wszystko – zawsze do dyspozycji gości. Ponadto, domek na Mazurach ma w ofercie aż trzy różne apartamenty. Każdy posiada swój niepowtarzalny charakter, także każdy na pewno znajdzie w ofercie coś dla siebie. I tak, apartament brzozowy proponuje swojskie klimaty w sam raz dla spragnionym odskoczni od miejskiego gwaru. Natomiast apartament sosnowy jest przeznaczony dla osób ceniących sobie nowoczesność i wygodę, a dębowy to pokoje urządzone tak, by sprostać oczekiwaniom tych, którzy lubią miejsca owiane historią. Więcej w tym temacie dowiesz się na stronie https://rentynowka.pl/.

Atrakcje w pobliżu Rentynówki

To jednak nie koniec atrakcji znajdujących się niedaleko domku nad jeziorem Giłwa. Nieopodal bowiem goście mają możliwość odwiedzenia między innymi:

• jedynego w Polsce uznanego oficjalnie przez Kościół miejsca objawień Maryjnych w Gietrzwałdzie. Rentynówka oferuje wolne pokoje dla odwiedzających Sanktuarium Maryjne. Domek na Mazurach jest do dyspozycji gości przez cały rok. Dojazd tam jest łatwy i komfortowy. Ponadto, Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie to miejsce kultu religijnego, gdzie naprawdę można poczuć niesamowity klimat wiary, a przy tym odpocząć i oddać się modlitwie w przepięknej scenerii wypełnionej rzekami, lasami i jeziorami. Znajduje się tam także Kapliczka Objawień oraz źródełka, gdzie ludzie zanoszą swoje prośby o uzdrowienie.
  • ogrodu botanicznego
  • regionalnych restauracji